Organik Yumurta ve organik hayvancılık faaliyetlerinde bulunarak ihtiyaç sahiplerine sağlıklı ürünler tedarik ediyoruz. Bulunduğumuz yıl itibariyle 9000 tavuk kapasiteli 50.000 m2'lik çiftliğimizde, Organik Gezen Tavuk Yumurtası üreticiliği yapmaktayız.

Sağlıklı beslenmenin önemini bilen uzmanlar olarak, çıkmış olduğumuz bu yolda birçok şeyi amaç edindik.
Öncelikle adımıza yakışır olarak doğal olmaktır amacımız. Organik gıdaya ulaşmanın zorluğunu biliyoruz, bu amaçla bu zorlukları ortadan kaldırmak için tüm gayretimizle çabalıyoruz. Doğal olmayan hiçbir katkı maddesini, üretiminden size gelene kadar hiçbir aşamasında ürünlerimize karıştırmıyoruz.

Otantik Köy üretimini her zaman konuların da isim yapmış uzman kadro ve tedarikçiler tarafından kontrol altında tutarak en doğal yöntemler ve hiçbir şekilde hayvansal protein, soya, mısır ve gdo lu ürün kullanılmamış yemlerle ve gelen her yem partisinde bunların firma tarafından kullanılmadığını tasdikleyen belgelerini alarak üretimini sahip olduğu Sertifikasyonların şartlarını eksiksiz yerine getirerek yapmaktadır. Bizim aldığımız iş ahlakı, siz müşterilerimizin memnuniyetinin piyasa ekonomilerinin üstünde olması gerektiğini bize öğretmiştir. Bu yüzden çiftliğimizin üretimi tavuklarımızın yumurtlamaya başlamasından itibaren size ulaşıncaya kadar geçen bütün aşamalar ile beraber, yem rasyonları, aşı, vitamin, gezinme şartları vb. gibi detay ve teknikler gizlenmeden internet sitemizde hem bu işi yapan diğer meslektaşlarımıza örnek olması hem de siz müşterilerimizin memnuniyeti için ,hiçbir zaman ucuz veya sizin yada çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atacak hammadde veya herhangi bir kimyasal ve teknik kullanılmadığı için gönül rahatlığı ile paylaşılmıştır.

Otantik Köy’de müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda doğal ürün yelpazemizi geliştirmek, üretimin her aşamadında AB standartlarında üretim yapmak ve müşterilerimiz için vazgeçilmez olmak hepimizin ortak vizyonudur.

Otantik Köy ailesi olarak doğal gıda maddeleri üretmek, üretimin her aşamasında hiç bir şekilde hileye başvurmamak, doğal olmayan herhangi bir katkı maddesini ürünlerimize bulaştırmamak, hayvanlarımızın refahına ve mutluluğuna azami dikkat etmek ve sonra onlardan verim beklemek misyon dan öte hepimizin vazgeçilmez ortak tutkusudur.